Misyon & Vizyon

Özpolatlar İnşaat "Yuvanızı Yapar"

Misyon

İnsanımıza, sadece 4 duvar arsında oturacağı daireler değil, insanın tüm ihtiyacını ve fazlasını karşılayabilecek yuvalar, yaşam alanları sunmak.
Mimaride öncü olmak, teknolojinin sınırlarını zorlayarak projelerini geleceğe taşımak.
İnşaat sektöründe temel olan Emniyet, Estetik ve Ekonomi döngüsünü sağlamak, yenilikçi pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren, müşteri çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan öncü bir kurum olmak.

Vizyon

kalite ve güvenlikten ödün vermeden örnek sayılabilecek yaşam projeleri üretmek. Hayata geçireceği projelerle Türkiye`de lider konut markası olmak.

Yenilikçilik 

Yeniliğe açık olmak, yenilikleri sürekli yakından takip etmek, değişimleri önleyici yaklaşımla birlikte yönetmek, farklı olmak. Çalışan yetkinliği, çalışanları yeniliklere cesaretlendiren, inovasyon yapabilen bir şirket olmak. Yenilikleri sürekli takip eden, yeni ürün ve hizmetler geliştiren, öneri sistemi ile sürekli iyileştirmeleri çalışanlarının katılımı ile yapan bir şirket olmak. Tüm çalışmalarında Teknolojiyi en iyi şekilde kullanan bir şirket olmak. Hep bir adım önde olmak. Müşterilerinin geri bildirimlerinden faydalanarak, onların deneyimlerini zenginleştirecek, hayatlarını kolaylaştıracak yenilikler konusunda öncü olmak. Toplumun her kesimini kapsayan herkese uygun teknolojiler ve yenilikleri ürün ve hizmetlerinde hep öncü olarak uygulamak. Topluma ve çevreye duyarlı teknolojileri bulup uygulamak.

© 1979 - 2016 Özpolatlar İnşaat - Web Design