Tarihçe

Özpolatlar İnşaat "Yuvanızı Yapar"

1979 yılında bir idealle yola çıktık.

Biz kurulduğumuz günden itibaren ilkelerini benimsemiş, prensiplerini oluşturmuş bir firma olarak sektörde hep yenilikçi ve öncü olmayı amaçladık. Bu amaç doğrultusunda alanında kendini geliştirmiş yetkin insanlarla, teknolojinin geliştirmiş olduğu araç gereçlerle, bulunduğumuz zamana göre değil geleceğe yönelik çalışmalar yaptık. doğru insanlarla, işinde başarılı ekiplerimizle, alanlarında kendilerini geliştirmiş çalışma arkadaşlarımızla ve projelerimizde bizi yanlız bırakmayan müşteri portföyümüzle, belli başarılar elde ettik.

Ana faaliyetlerimize odaklanarak büyümek, üretimde ve her aşamadaki hizmette satış öncesinde, satışta, teslim öncesinde, teslim sonrasında sürdürülebilir kalite için uygun yönetim sistemleri, toplam kalite yönetimi ve yönetim modellerini uygulamak konusunda uzman kişilerle çalışmak, uzman kişilerle paylaşımlarda bulunmak, geri bildirimlerini almak ve iyileştirme süreçlerimizde bu uzmanlıkları kullanmak. Nitelikli insanlarla çalışmak, kalite ve teknolojiye önem vermek, uzmanlığını yaşam alanlarına yansıtımak. Çalışan yetkinliklerini arttırmak. Yetkin çalışanlarla çalışmak. Görev tanımı dışında da her koşulda sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak ve kullandırmak. İşini gönüllü olarak her zaman amatör ruhla ama profesyonelce yapmak. Yaptığı işi sadece iş değil yaşam felsefesi olarak algılamak, yaşam amacı gibi görmek. Adanmışlığı içselleştiren müşterilerle iş birliği yapmak, toplumun hayatını kolaylaştıran çevreyle uyumlu ürün ve hizmetler sunmak.

Mimari projelerde ve projelerin halka arzında yerimizde saymadık. Katı kurallar koyup aynı tip yapılar yapmak bizim prensiplerimze çok zıt düşüyor. Bundan dolayı her proje, kendine uygun şekilde şekillenip, daha uygulanacak lokasyondan mimarisine, çevre düzeninden ödeme koşullarına kadar tamamen kendine özgü oluyor. Peki biz bunu neden yapıyoruz; bizim için her insan, her müşterimiz değerli, bizim amacımız kişiye özel projler ödeme seçenekleri sunmak. İstiyoruz ki ev sahibi olmayan kimse kalmasın, ve kurulduğumuz günden itibaren bunun için çalışıyoruz. Bu güne kadar 50`nin üzerinde şantiye 5000`nin üzerinde konut imal etmenin, bunları hak sahiplerine teslim etmenin, kendimize has ödeme koşullarıyla insanımızı daire sahibi yapmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bir çok resmi kurum ve kuruluşun takdirini kazanmış, bulunduğu bölgeye değerler katmış, kalite politikasından, çevre politikasından ödün vermemiş, uzmanlaşmış ve yenilikci yapısı ile biz; insanımıza daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz.

projelerimizi uyguladığımız bölgelerde; kendi sistemimizle uyguladığımız, faizsiz, kredisiz, 60 veya 72 ay taksit imkanını halkımıza arz ediyoruz.

© 1979 - 2016 Özpolatlar İnşaat - Web Design